AKTUALNOŚCI

Szanowni Państwo!!!
Drodzy Klienci, Współpracownicy i Przyjaciele Pracowni Haftu Artystyczngo ZYGZAK!!!

Dziękujemy za kolejny wspólny rok. To dzięki Wam był on dla nas bardzo pracowity, ale też pełen wyzwań i ogromnej satysfakcji.

Z tą satysfakcją wkraczamy teraz w Nowy 2020 Rok. Jesteśmy pełni nadziei, że - tak jak dotychczas - będziecie nam dalej towarzyszyć, nas wspierać i motywować do dalszego rozwoju.

Z tego miejsca pragniemy w imieniu całego zespołu naszej Pracowni życzyć Państwu, aby nowy 2020 rok przyniósł Wam nowe sukcesy i pomyślność na każdy dzień.

Informujemy, że w dniach od 23 grudnia 2019 do 6 stycznia 2020 nasza Pracownia będzie nieczynna w związku z przerwą świąteczno-noworoczną.
Ponownie zapraszamy od 7 stycznia 2020.


Jednocześnie informujemy, że nasz sklep online www.vestments.pl pozostaje dla Państwa niezmiennie otwarty 24/7 - i jak zwykle - dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia złożone bezpośrednio w naszej Pracowni jak i te złożone za pośrednictwem sklepu realizowane były w możliwie najkrótszym terminie.
Realizacja wzystkich zamówień złożonyh w dniach 23.12.2019 - 6.01.2020 rozpocznie się tuż po naszej przerwie w kolejności ichzożenia.Właściciele i pracownicy         
Pracowni Haftu Artystycznego         
ZYGZAK     
       

 

 wykonanie: Netidea.pl
Strona główna | Mapa strony | Użytkownicy online: 11